شناسه : 10591
دوشنبه, 10/20/1395 - 10:55
نویسنده : YAZD
سردار فتوحی فرمانده سپاه الغدیر یزد :

فتنه «اعتماد به آمریکا» را با جهاد کبیر شکست می دهیم.

سخنرانی سردار فتوحی در محل پایگاه مقاومت بسیج شهید ساداتی ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد به مناسبت دهه بصیرت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین پایگاه ، بسیجیان و مردم اظهار کرد: در مدت 37 سال توانستیم ترورها، توطئهها، فتنه ها و کودتا ها را خنثی کنیم و استکبار را شکست دادیم و اسلام را در جهان گسترش دهیم.
سردار فتوحی با بیان اینکه دشمن امروز خاموش نیست، افزود : فتنه ای که امروز آمریکا توسط هوادارانش شروع کرده است دشمنان باید بداند ملت عزیز ایران همانطور که در این مدت 37 سال با پیروی از قرآن و اطاعت از عترت و ولایت فقیه پیروز شده در این فتنه هم برنده میدان است.
وی در ادامه گفت : آمریکا و هوادارانش باید بدانند ملتی که تکیه گاهش به خدا است و طبق عوامر قران و اطاعت از فطرت عمل می کند تا کنون ثابت نشده است هیچ قدرتی توان رویارویی را با آن داشته باشد.
فتوحی اذعان کرد: ملت بزرگ ایران اسلامی سطحی نگر نیست و امروز با بصیرت افزایی و بصیرت شناسی و همچنین پیشرفت سیاسی خود با هواس جمع به حوادث نگاه می کند و فتنه اعتماد با آمریکا را به شکست و نابودی تبدیل کند.
وی تصریح کرد: دشمنان نمی توانند با نقشه معاویه این فتنه را تبلیغ کنند، امکان کارساز بودن آن در ایران وجود ندارد و گذشت آن زمانی که فتنه معاویه با یک انگشتر از دست خارج کردن و قرآن سر نیزه کردن حضرت علی(ع) را خلع کرد بلکه ملت ایران با هوشیاری و بصیرت و به برکت خون شهدا تمام فتنه‌ها را خنثی می‌کند.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد افزود: به برکت خون شهدا و بیداری اسلامی ایران هم در داخل کشور، هم در منطقه و هم در کل جهان چنان اوج گرفته که تمام دشمنان از آن ترس دارند و فتنه اعتماد به آمریکا را با جهاد کبیر شکست خواهیم داد.
در پایان مراسم سردار فتوحی از پایگاه شهید سالداتی بازدید بعمل آوردند.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید