شناسه : 10888
دوشنبه, 10/27/1395 - 08:19
نویسنده : YAZD

پایگاه جوادالائمه خاتم

در راستای معرفی موفق ترین و برترین پایگاه های استان یزد، اقدام به مصاحبه با فرمانده پایگاه مقاومت بسیج جوادالائمه خاتم نمودیم که در ادامه شاهد این مصاحبه می باشید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،

 

در راستای معرفی موفق ترین و برترین پایگاه های استان یزد، اقدام به مصاحبه با فرمانده پایگاه مقاومت بسیج جوادالائمه  خاتم نمودیم که در ادامه شاهد این مصاحبه می باشید.

 

لطفا خودتان را معرفی کنید  و در مورد منطقه استحفاظی خودتون مقداری توضیح بدین.

اینجانب احمدرضا اسماعیل زاده، فرمانده پایگاه جواد الائمه حوزه امام علی (ع) ناحیه خاتم می باشم که توسط فرمانده محترم ناحیه خاتم در این جایگاه منصوب شده ام. منطقه استحفاظی پایگاه شهید با هنر حدود 2800 نفر جمعیت دارد که جمعیت هدف این پایگاه 900 نفر می باشد. تعداد بسیجیان فعال این پایگاه 250  نفر می باشند.

 

با توجه به اینکه شما یکی از پایگاه برتر جشنواره مالک اشتر بودید نمونه هایی از فعالیت هایی را که باعث انتخاب این عنوان شد را نام ببرید.

بسیجیان پایگاه جوادالائمه در عرصه های عملیات، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی فعالیت های را داشتند که از این جمله می توان ایجاد و تقویت گشت های عملیاتی موتوری در منطقه استحفاظی ، تشکیل گروه های جهادی و خدمات دهی به نیازمندان  و ایجاد کارگاه های اقتصاد مقاومتی زود بازده را  می شود مثال زد.

همچنین با متنوع کردن برنامه های پایگاه توانستیم جذب بسیجیان را افزایش دهیم.

همیشه کار کردن و ارتباط با بسیجیان در ابتدا سخت هست و وجود بودجه های کم مالی این مشکل را چند برابر می کند، روش غلبه شما بر این مشکل به چه صورت بود؟

با وجود کمبود بودجه که همیشه از آن رنج میبریم اما با ایجاد تنوع در برنامه ها فرهنگی، ورزشی و علمی و تقویت معنویات در بسیجیان توانستیم ارتباط بیشتر و تاثیر گذارتر با بسیجیان داشته باشیم.

 

با تجربه ای که شما در فرماندهی کسب کردید، راه جذب بسیجیان به چه صورت است؟

تقویت معنوی بسیجیان و اعتماد سازی مهمترین وبهترین روشی می باشد که جذب بسیجیان را تسریع می کند.

به نظر شما تا کنون عملکرد امربه معروف و نهی از منکر پایگاه شما رضایت بخش بوده ؟

با وجود مانع تراشی ها اما با توکل بر خدا توانستیم در این بخش در عرصه هایی عملکرد قابل دفاعی داشته باشیم ولی در بخشهایی نیز از عملکرد خود راضی نیستیم که به امید خدا در این بخش ها نیز بتوانیم پیشرفت قابل توجهی داشته باشیم.

نظر شما در خصوص توسعه فناوری اطلاعات و شباب در سطح پایگاه و نحوه استفاده کنونی آن چیست؟

در حقیقت ایجاد شبکه ملی اطلاعات قدم بسیار مثبتی بوده است ولی در حال حاضر این شبکه  نه گستردگی لازم را  داراست و نه سرعت مناسبی دارد  که بتوان از آن به عنوان اینترنت ملی یاد کرد  ولی ارزیابی کلی اینجانب از این اقدام مثبت میباشد.

با تشکر در خصوص وقتی که به ما دادید  برای شما آرزوی  توفیق روز افزون داریم.

 

 

انتهای پیام/م

 

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید