شناسه : 11648
سه شنبه, 11/12/1395 - 10:32
نویسنده : YAZD

کارگاه آموزشی یکروزه شورای پایگاه و حوزه بهاباد یزد

کارگاه آموزش یک روزه شورای حوزه و پایگاه های مقاومت سپاه ناحیه بهاباد یزد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،

حجت الاسلام سعید علی آبادی مسئول تعلیم وتربیت تعالی در سپاه ناحیه بهاباد با تقدیر و تشکر از حضور بسیجیان در این دوره آموزشی گفت : در این کارگاه یکروزه اعضا ۱۷ گانه شورای حوزه و پایگاه های بسیج بهاباد نسبت به مسئولیت خود توجیه شدند.

 

وی افزود : هدف از برگزاری این کار گاه آموزشی ارتقای سطح آمادگی و توانمندی بیشتر اعضای شورا حوزه و پایگاه های مقاومت در راستای تحقق ماموریت های بسیج می باشد .

 

علی آبادی با بیان اینکه ، افزایش سطح اطلاعات و دانش بسیجیان از مولفه های اصلی برگزاری این گونه کلاس ها می باشد ، گفت : برگزاری کارگاه آموزشی شورای پایگاه های مقاومت بسیج به منظور ایجاد انگیزه و زمینه سازی برای خدمت رسانی موثر این اعضا در ابعاد مختلف بسیج، توجیه نیروهای جدید نسبت به مسئولیت ها و انتظارات بسیج ، به روز رسانی اطلاعات اعضای شورای پایگاه ها بر اساس آخرین تغیررات ایجادی و تحقق سیاست سازماندهی صد در صدی رده های بسیج می باشد .

 

گفتنی است : این کارگاه های آموزشی برای مسئولین بسیج سازندگی ، فضای مجازی و شباب ، طرح برنامه و بودجه ، آماد و پشتیبانی و ایمنی ، امر به معروف و نهی از منکر ، تربیت بدنی ، تعلیم و تربیت ، فرهنگی اجتماعی ، اطلاعات ، عملیات و بازرسی حوزه ها برگزار گردید .

 

 

انتهای پیام/م

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید