شناسه : 12796
شنبه, 11/30/1395 - 11:32
نویسنده : YAZD

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،پایگاه شهید جلیلی پایگاه مقاومت بسیج بهاباد به عنوان یکی از پایگاه های برتر استان یزد برگزیده شده است.

این پایگاه در حوزه استحفاظی خود که در 150کیلومتری از مرکز استان قرار دارد حدود 2500 نفر جمعیت  دارد که از این جمعیت 900 نفر جمعیت هدف می باشند.  بسیجیان این پایگاه  شامل نفر بسیجی 150 فعال و 600 نفر عادی می باشد.که در برنامه های متنوع این پایگاه شرکت میکنند.

بسیجیان پایگاه شهید جلیلی بهاباد در عرصه های مختلف از جمله عملیات، فرهنگی، اقتصادی، ورزشی و اجتماعی فعالیت های چشمگیری را انجام داده اند که از این جمله می توان به ایجاد و تقویت گشت های عملیاتی موتوری، تشکیل گروه های جهادی و خدمات دهی به نیازمندان و ایجاد کارگاه های اقتصاد مقاومتی زود بازده اشاره کرد.

این پایگاه با و جود کمبود بودجه توانسته با تقویت معنویات و اجرای برنامه های تفریحی و ورزشی با بسیجیان ارتباط بیشتر و موثرتری را داشته باشد.

پایگاه شهید جلیلی توانسته است در انجام فریضه واجب امر به معروف ونهی از  منکر عملکرد قابل دفاعی را از خود  به نمایش بگذارد البته همواره باید با تلاش بیشتر به دنبال نتیجه بهتر بود.

فرمانده کنونی این پایگاه برادر بسیجی محمد مهدی رزاقی زاده می باشد که از سال 1392تاکنون مشغول به فعالیت می باشند.

لازم به ذکر است که در حوزه استحفاظی این پایگاه مقاومت بسیج روستایی تعداد 10روستا قرار دارد.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید