شناسه : 7607
دوشنبه, 09/15/1395 - 14:23
نویسنده : YAZD

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،

به مناسبت سالروز فرمان بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در خصوص تشکیل بسیج مستضعفین ، همایش بزرگ بسیجیان شهرستان یزد در محل مصلای نماز جمعه مسجد ملا اسماعیل یزد برگزار گردید . سخنران این مراسم دکتر جوکار نماینده آستان قدس رضوی در استان یزد مباحثی در خصوص اهمیت بسیج در این دوران ایراد نمودند .ایشان با بیان این که که امروز مهمترین و بهترین راه حل مشکلات کشور فرهنگ بسیجی می باشد خاطر نشان کرد فرهنگ بسیجی فرهنگی است که با تکیه به خود قله ها را می پیماید نه با امید به بیگانگان.

سردار فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد نیز در این همایش به سخنرانی پرداخت .ایشان با ذکر این که بسیجیان امروز باید با ادامه راه بسیجیان 8 سال دفاع مقدس جهاد را ادامه دهند اضافه کرد اگر در آن زمان جهاد بسیجیان در میدان نظامی بوده است امروز باید همان جهاد در فرهنگ ،اقتصاد و دیگر زمینه ها ادامه یابد و البته در جبهه نظامی نیز این جهاد بیرون از مرزهای جغرافیایی در قالب مدافعان حرم همچنان ادامه دارد.

فرمانده سپاه الغدیر یزد در پایان با تقدیر از مقام رفیع شهیدان مدافع حرم گفت: امروز به برکت خون همین شهیدان عزیز است که کشور عزیزمان در امنیت کامل به سر می برد.

 

 

 

انتهای پیام/م

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید