شناسه : 9892
چهارشنبه, 10/08/1395 - 12:41
نویسنده : YAZD

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، 
به مناسبت 9 دی ماه سالروز حماسه حضور مردم در سال 88 مراسمی به همت بسیج مقاومت ثارالله یزد در دبیرستان متوسطه دوره اول شهید علی حاج حسنی همزمان با نماز ظهر و عصر برگزار شد.
در این مراسم آقای زارع هادی سیاسی کشوری در خصوص جریان فتنه که در سال 88 دشمن قصد براندازی داشت اشاره و گفت دشمن با شعار های زیبا و جذاب ایجاد فتنه کرد ایشان به جنگ خوارج اشاره کرد که یک گروه در صف همسر پیامبر و یک گروه در صف امیرالمومنین حضور داشته و مردم متحیر که کدام حق است و به بیان امیرالمومنین باید حق را بشناسید تا اهل آن قابل تشخیص باشد.
لذا در جریان فتنه کسانیکه نقش بزرگی در انقلاب داشتند در صحنه حضور داشتند و انقلاب مخملی را که به عنوان انقلاب رنگی در کشور های دیگر صورت گرفته میخواستند در انقلاب ما هم وجود آورند و القاء کنند در صندوق انتخابات این  شخص از قبل معلوم است و این فرد از  صندوق آرا بیرون می آید با این کار انتخابات را باطل و برای نظام هزینه های سنگینی را بوجود آورند ولی در کشور ما مردم متوجه شدند که چطور میشود  10میلیون فاصله بین نفر اول با سایر نفرات باشد.
آقای زارع در ادامه بیانات خود فرمودند رهبر معظم انقلاب با آگاه سازی و بصیرت نقشه دشمنان را باطل و حجت را برای همه مسئولین تمام کرد و روز 9 دی مردم به صورت خود جوش بیرون آمدند و در زیر پرچم ولایت دست فتنه گران را کوتاه کردند.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید